افسانه آنلاینکتاب های نو رسیده راهی کتابخانه های عمومی فارس شدند

1 1 1 1 1 امتیاز خبر: 0.00
تغییر اندازه متن

بیست و یکمین بسته از کتاب های تازه که  به آنها «نورسیده اطلاق» می شود راهی کتابخانه های عمومی استان فارس شد. نو رسیدههای 21 با معرفی کتابهای تازه رسیده به کتابخانهها، محتوای بسیار مناسبی برای بهرهمندی کتابداران در ارائه مشاوره بهتر به اعضا و مراجعان است که مخاطبان با آشنایی و شناخت اولیهای که از موضوع و محتوای کتاب پیدا میکنند، می توانند در انتخاب موضوع مورد علاقة خود تصمیم بگیرند.

21 در سه بخش با عنوانهای «بیشتر بخوانید» با معرفی 13 عنوان کتاب، «بخوانید» با معرفی 23 عنوان کتاب و «بدانید» با معرفی 45 عنوان کتاب راهی کتابخانههای عمومی سراسر استان شد.

این بسته شامل موضوعهای ادبیات (شعر، قصه و رمان، دانشهای ادبی، طنز)، روانشناسی: (تربیت فرزند، روانشناسی موفقیت، مادر موفق، خانواده موفق) کودک و نوجوان، علمی، طب و سلامت و تغذیه، تاریخ (تاریخ ایران، تاریخ اسلام، تاریخ اروپا، تاریخ مقاومت، زندگینامه معصومین علیهمالسلام)، هنر (کمیک، طراحی، هنرهای تجسمی)، دفاع مقدس، سبک زندگی، جغرافیا، معضلات اجتماعی، علوم سیاسی، علمی، دین، آموزشی و فلسفه است.

این بستهها علاوه بر معرفی کتابهای تازه رسیده به کتابخانهها، محتوای بسیار مناسبی برای بهرهمندی کتابداران در ارائه مشاوره بهتر به اعضا و مراجعان است که مخاطبان میتوانند با آشنایی و شناخت اولیهای که از موضوع و محتوای کتاب پیدا میکنند در انتخاب موضوع مورد علاقة خود تصمیم بگیرند.

بین الغزلین (شعر)؛ تحصیلات با طعم شکلات (راهکارهای افزایش انگیزه برای تحصیل)؛ سه کاهن (رمان)؛ فرهنگنامه نجوم و فضا (علمی، جوان و بزرگسال)، فشار خون بالا به زبان آدمیزاد (طب و سلامت)؛ کلیدهای پرورش کودک تیزهوش (تربیت فرزند)؛ هنر مدرن (هنر) ازجمله کتابهای خواندنی و جذّابی است که در این شماره مخاطبان با آنها آشنا میشوند.

گفتنی است این بسته، دومین بستة نورسیدهها در سال 1396 است که به کتابخانههای عمومی سراسر کشور ارسال میشود.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

tablighat

tablighat