افسانه آنلاینتماشای یک فیلم نسل نو سینمای ایران با نیم بها!/ برادرم خسرو به سینما فرهنگ رسید

1 1 1 1 1 امتیاز خبر: 0.00
تغییر اندازه متن

اکران فیلم «برادرم خسرو» به کارگردانی احسان بیگلری در حالی در سینما فرهنگ آغاز شده است که امشب ساعت 20 می توانید آن را نیم بها تماشا کنید. در این فیلم که نخستین ساخته احسان بیگلری در بخش نگاه نو سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر بود شهاب حسینی، ناصر هاشمی، هنگامه قاضیانی و بیتا فرهی به ایفای نقش می پردازند.  

«برادرم خسرو» داستان خسرو، پسر جوانی است که به بیماری اختلال دو قطبی مبتلا است و برای درمان این بیماری مجبور شده چند هفته ای در خانه برادر بزرگتر خود به
 سر ببرد.

احسان بیگلری سابقه دستیار کارگردانی در فیلم های «اتوبوس شب»، «50 قدم آخر»، «درباره الی»، «گیس بریده» را دارد. او تاکنون موفق به کسب جایزه بهترین فیلم برای فیلم «اسباب بازی» از هفتمین دوره جشنواره فیلم های صد ثانیه ای شده است. بیگلرى درباره ایده فیلم گفت: از قبل ایده ای درباره دو برادر داشتم و همین ایده را پرورش دادم و تبدیل به طرح اولیه این فیلم شد. بعد از مدتی همراه با خانم پریسا هاشم پور به مدت شش ماه سیناپس اولیه آماده شد و شش ماه هم نوشتن فیلمنامه طول کشید که این دو سال متناوب نبود و به طور گسسته و پیوسته نگارش فیلمنامه صورت می گرفت. قرار بود فیلمبردارى برادرم خسرو سال 94 آغاز شود اما شهاب حسینى مشغول بازى در سریال شهرزاد بود و همین امر باعث به تعویق افتادن فیلمبردارى شد. همزمان با آغاز فیلمبردارى برادرم خسرو پیش تولید فیلم فروشنده اصغر فرهادى هم شروع شد و با توجه به حضور شهاب حسینى در فیلم فرهادى همین امر تولید فیلم را فشرده کرد.

شهاب حسینی در فیلم برادرم خسرو نقش یک بیمار دو قطبی را به عهده دارد.کارکتر اصلی فیلم ناصر با بازی ناصر هاشمی است که نقش یک دندانپزشک را ایفا می کند و بردار کوچکتر مدتی میهمان برادر بزرگترش می شود و این برادر تحت شرایطی است که ناصر باید به او کمک کند.پیش از این قرار بود ساره بیات یکى از نقش هاى اصلى فیلم را بازى کند اما با شروع فیلمبردارى هنگامه قاضیانى جایگزین او شد.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

tablighat

tablighat