افسانه آنلاینتماشای 10 فیلم با بلیت نیم بها/ هدیه شیرین روز سینما به سینماروهای شیرازی

1 1 1 1 1 امتیاز خبر: 0.00
تغییر اندازه متن

آنطور که سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرده است، به مناسبت روز ملی سینما بلیت سینماها به مدت ۳ هفته نیم بها فروخته می شود. بنابراین مردم شیراز می توانند از این فرصت استفاده کرده و بیش از .... فیلم را نصف قیمت تماشا کنند. به گفته فرجی، از یکشنبه ۱۹ شهریور ماه تا پایان هفته دفاع مقدس یعنی تا هفتم مهر ماه، بلیت سینماها نیم بها میشود.

سینما سعدی و سینما ایران این روزها در حال اکران اولین فیلم بلند سینمایی مهران مدیری در مقام کارگردان یعنی «ساعت 5 عصر» است.این فیلم در روزهای اول اکران چندین رکورد را در فروش جابه جا کرد و هنوز هم با اقبال خوبی مواجه است. این فیلم در سینما فرهنگ واقع در چهارراه حافظیه و سینما گلستان هم در حال اکران است.

سینما شیراز هم در چهارراه خیرات شیراز با فیلم «نهنگ عنبر 2» انتظار سینماروها را می کشد. این فیلم به کارگردانی، نویسندگی و تهیهکنندگی سامان مقدم ساخته سال ۱۳۹۵ است که دنباله فیلم نهنگ عنبر محسوب میشود و از تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ در سینماهای ایران اکران شدهاست. رضا عطاران، مهناز افشار، ویشکا آسایش و حسام نواب صفوی بازیگران اصلی آن هستند.

سینما فلسطین هم فیلم «گذر موقت» را روی پرده نقره ای برده است. گذر موقت فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و آهنگسازی افشین هاشمی و تهیهکنندگی مهدی رحمانی و محصول سال ۱۳۹۴ است. این فیلم داستان دو پیرمرد را در شبی تاریک روایت میکند که تصمیمی مفرح میگیرند و سفری شبانه را در دل شهر آغاز میکنند.

در فرصت فروش بلیت نیم بهای سینما می توانید فیلم «سارا و آیدا» را هم در سینما پیام ببینید. سارا و آیدا در این فیلم دوستان صمیمی هستند که آبروی یکی از آنها به خطر افتاده و حالا باید به کمک هم شرایط را به حالت عادی بازگردانند، اما این ۲ دوست تا کجا پای یکدیگر میایستند؟

علاوه بر این سینماها، دو سینمای فرهنگ و پردیس سینمایی گلستان هم فیلم های خوبی را نمایش می دهند. سینما فرهنگ فیلم های رگ خواب، اکسیدان، 21 روز بعد و زاد بوم را اکران می کند و سینما گلستان واقع در پل معالی آباد هم علاوه بر فیلم های سینما فرهنگ، فیلم هایی همچون  فصل نرگس، پا تو کفش من نکن، کارگر ساده نیازمندیم و نهنگ عنبر2 را نیز روی پرده می برد.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

tablighat

tablighat