افسانه آنلایندومین کنسرت ماهان شجاعی در شیراز اجرا شد

1 1 1 1 1 امتیاز خبر: 0.00
تغییر اندازه متن

گروه موسیقی پاپ «رسا» کنسرت خود را به خوانندگی ماهان شجاعی در شیراز به روی صحنه برد. 

تالار حافظ این بار میزبان ماهان شجاعی، خواننده شیرازی بود که بعد از دوازده سال فعالیت موسیقیایی، دومین کنسرت خود را در شهر شیراز اجرا کرد. 

تاکنون بیش از 50 ترانه موسیقی توسط ماهان شجاعی خوانده شده است و اما دلیل اینکه تاکنون آلبومی توسط وی منتشر نشده، به گفته خواننده این است که انتشار آلبوم ویژگی ها و مؤلفه های خاص دارد که مهمترین آن رضایت مخاطب است.

ماهان شجاعی که آلبوم موسیقی خود را با نام «دنیای عاشقی» در دست انتشاردارد، سعی در این دارد که آلبومی فاخر و مورد رضایت خوانندگان عرضه کند.

پیش از این اولین کنسرت شجاعی در شهرستان کازرون برگزار شد و او با اجرای کنسرت در شهر شیراز هدفش این است که نقطه پیشرفت اش شهر شیراز باشد و تا حد امکان به سمت پایتخت روانه نشود.

ماهان شجاعی می گوید: شهر شیراز ظرفیت های بی بدیل و فراوانی در حوزه هنر و موسیقی دارد و از این رو خواستار حمایت مسئولان فرهنگی از موسیقی پاپ هستیم.

این خواننده پاپ به دنبال این است که جلوه ای مردم پسند موسیقی پاپ را از شیراز به سایر شهرها و مناطق عرضه کند و از  همین رو بعد از شیراز، تور کنسرت ماهان شجاعی با مقصد اولیه عسلویه- جم آغاز می شود.

شجاعی خواننده پاپ، تاکنون 70 برنامه تلویزیونی در صدا و سیما داشته است و از این رو طیف رسانه ای صدا و سیما را در ترویج موسیقی پر مخاطب موثر می داند.

همچنین یعقوب مقدم، مدیر اجرایی این برنامه فرهنگی هنری نیز بر لزوم حمایت از خوانندگان جوان تاکید کرده و می گوید: موسیقی در استان فارس و شیراز جایگاهی خاص دارد و همچنان که طیف وسیعی از نوجوانان و جوانان به سمت موسیقی فاخر پاپ گرایش دارند، لزوم برنامه ریزی و هدایتگری و فضا سازی برای پرهیز از به انحراف کشیدن موسیقی ضرورت می یابد.

محمد مردی، تهیه کننده این برنامه فرهنگی هنری هم با اشاره به جایگاه شیراز در فرهنگ و هنر و تمدن می گوید: ما در عین حال که به مؤلفه های معنوی و مذهبی شیراز احترام می گذاریم و برای آن ارزشی والا قائلیم، معتقدیم که شیراز باید خاستگاه فرهنگ و هنر فاخر باشد؛ موسیقی یکی از ابزارهای ترویج فرهنگ و هنر فاخر است که در این سرزمین ظهور و بروز دارد.

نخستین کنسرت ماهان شجاعی در تالار حافظ شیراز در دو نوبت برگزار و در این برنامه برخی از ملودی ها و موسیقی فاخر دهه های 60 و 70 بازتولید و برای شهروندان و مخاطبین
خاطره ساز شد.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

tablighat

tablighat