افسانه آنلاینسهم بالای جابجایی مسافران درون شهری توسط ناوگان تاکسیرانی

1 1 1 1 1 امتیاز خبر: 5.00
تغییر اندازه متن

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شیراز از سهم بالای جابجایی مسافران درون شهری توسط ناوگان تاکسیرانی خبر دارد. به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی منصور مفتاحی گفت: باتوجه به مطالعات صورت گرفته کشوری به ازاء هر 100 نفر می بایست یک دستگاه خودروی تاکسی در سطح شهر فعالیت نماید که مدت زمان مجاز فعالیت کاری هر تاکسی (8 ساعت کار و 4 ساعت اضافه کار) است که حوزه فعالیت آن نیز مناطق درون شهری است.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر 12 هزار تاکسی در سطح شهر به فعالیت مشغول می باشندکه شامل تاکسی های گردشی- بی سیم- ترمینال، فرودگاه و راه آهن می باشد که از این میان فقط تاکسی های گردشی مجاز هستند به صورت گردشی و کورسی درسطح شهر به فعالیت بپردازند و گروههای دیگر تحت مدیریت مجموعه خود با تعریف مکانیزم مشخص مجاز به فعالیت می باشند.

مدیرعامل تاکسیرانی گفت: مسافران خود یکی از مهمترین ابزار دربست سوار کردن تاکسی ها هستند زیرا تاکسی بنا به درخواست مسافران به ارائه خدمت دربست اقدام می نماید. مفتاحی افزود: همشهریان گرامی دقت نمایند که مشخصه تاکسی های درون شهری پلاک ت تابلو سقفی و نوار شطرنجی می­باشد و هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی را با تلفن گویای 7311020 سازمان تاکسیرانی درمیان گذارند. 

 


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

tablighat

tablighat