افسانه آنلاینمعاونان جديد شركت توزيع برق شيراز معرفي شدند

1 1 1 1 1 امتیاز خبر: 4.00
تغییر اندازه متن

معاونان جديد بهره‌برداري و ديسپاچينگ، برنامه‌ريزي و مهندسي و فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع برق شيراز و مديران مناطق 7 و 5 برق اين كلان‌شهر معرفي شدند.

مدير عامل شركت توزيع برق شيراز، انجام تغيير در سطوح مختلف را در راستاي تداوم طرح جانشين پروري و چرخش مديران، با هدف ارتقا كيفي سطح خدمات و تلاش براي توسعه كمي فعاليت‌هاي اين شركت، معاونان جديد معرفي شده‌اند.

سيدمحمدحسن صحرائيان با قدرداني از تلاش‌هاي انجام شده توسط معاونان و مديران قبلي،  محمدرضا منصوري‌صبا را به‌‌عنوان معاون جديد بهره‌برداري و ديسپاچينگ، محمدرضا سلاحي را به‌عنوان معاون جديد برنامه‌ريزي و مهندسي و محسن مصلي‌نژاد را به‌عنوان معاون جديد فروش و خدمات مشتركين اين شركت، معرفي كرد.

وي همچنين تيمور عزيزي، علي مولوديان، اميرارسلان قهاري و محسن بي‌غرض را به‌‌ترتيب به‌عنوان مديران جديد امور مناطق 7 و 5 شيراز، مدير برق پاسارگاد و امور خدمات فني شبكه توزيع برق شيراز، معرفي كرد.

صحرائيان با قدرداني از تلاش‌هاي معاونان و مديران قبلي اين شركت،‌ خاطرنشان كرد: يكي از راهكارهاي مهم در مسير توسعه كمي و كيفي فعاليت‌ها، استفاده از ظرفيت‌هاي نيروي انساني متخصص در سطوح مختلف است.

وي تاكيد كرد: بي‌ترديد هر تغييري در شركت‌ها و دستگاه‌هاي خدمت‌رسان، با هدف بهبود شرايط و ارتقا وضعيت موجود و سرعت بخشيدن به حركت در مسير مطلوب انجام شده و مي‌شود.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

tablighat

tablighat