افسانه آنلاینمازیار فلاحی در شیراز: موسیقی آکادمیک باعث پیشرفت می شود

1 1 1 1 1 امتیاز خبر: 4.67
تغییر اندازه متن

 

 

مازیار فلاحی خواننده موسیقی پاپ کشور با اشاره به نگاه مناسب امروز وزارت ارشاد به موسیقی پاپ گفت: امروز شاهد حضور تحصیلکرده ها و چهره های خوشنام موسیقی در وزارت ارشاد هستیم.

مازیار فلاحی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه اگر قرار باشد بخش رقابتی برای موسیقی فجر برگزار شود باید صحنه فعالیت جوانان باشد، گفت: به اعتقاد من باید فرصتی را برای جوانان و تازه کارهای موسیقی پاپ فراهم کرد تا در یک رقابت شرکت کنند و هرسال شاهد ظهور یک ستاره جدید در عرصه موسیقی پاپ باشیم.

وی تصریح کرد: خواننده های معروف و با سابقه پاپ هر کدام طرفداران خاص خود را دارند و اگر قرار باشد در بخش رقابتی یک جشنواره در مقابل یک دیگر قرار گیرند و از میان آنها نفرات برتر انتخاب شود شاید در روحیه طرفداران آنها تاثیر منفی بگذارد.

خواننده موسیقی پاپ کشور با اشاره به اینکه جشنواره موسیقی فجر باید برای خوانندگان جوان یک فرصت باشد، گفت: به اعتقاد من باید به گونه ای برنامه ریزی کرد که هر ساله در هنگام برگزاری جشنواره موسیقی فجر خوانندگان تازه کار موسیقی پاپ بهترین تولیدات خود را به مردم ارایه کنند.

*تحصیل کرده های موسیقی وارد وزارت ارشاد شدند

فلاحی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سئوالی در خصوص نگاه امروز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به موسیقی پاپ، گفت: نباید فراموش کنیم که هر آنچه امروز هستیم در گذشته گروهی برای آن زحمت کشیده اند.

وی تاکید کرد: خوشبختانه امروز شاهد حضور تحصیلکرده ها و چهره های خوشنام موسیقی در وزارت ارشاد هستیم که این حضور نوید روزهای بهتری را می دهد.

خواننده موسیقی پاپ کشور یادآور شد: طی یک فرصت کوتاه چند ماه نباید توقع زیاد داشت اما زمانیکه مسئولین بخش موسیقی تحصیلات و سابقه درخشانی در این خصوص دارند به طور حتم روزهای خوبی را در عرصه موسیقی پاپ شاهد خواهیم بود.

*موسیقی آکادمیک باعث پیشرفت است

فلاحی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه موسیقی پاپ با حضور تحصیل کرده ها پیشرفت خواهد کرد، گفت: نظر خود من از روز اول تشکیل یک گروه موسیقی تحصیلکرده بود که امروز به این مهم دست یافته ام.

خواننده موسیقی پاپ کشور افزود: حضور جوانانی که تحصیلات موسیقی دارند و این هنر را به طور مکتوب یاد گرفته اند باعث موفقیت این بخش از موسیقی خواهد شد.

وی تاکید کرد: موسیقی پاپ نیز بخشی از موسیقی جهان است که باید به آن توجه ویژه شود زیرا طرفداران زیادی دارد.

کنسرت مازیار فلاحی در روزهای یکشنبه و دوشنبه در شیراز برگزار شد.

 


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

 
+1 #1 یوسفعلی صفراحمدی 1393-10-19 19:03
سلام دکتر جان برادرم15سال میباشه که چشماش آسیب دیده وطی این مدت3بار پیوند قرنیه ویک بارپیوند سلول بنیادی کرده که هنوز نتیجه مطلوب نگرفته لذا ازشما درخواست می کنم یک بار ایشان راویزیت کنید ممنونم
نقل قول کردن
 

tablighat

tablighat