افسانه آنلاین883 پایگاه در فارس آماده دریافت کمک های مردمی برای کودکان غزه

1 1 1 1 1 امتیاز خبر: 3.00
تغییر اندازه متن

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)
استان فارس گفت: در آستانه فرا رسیدن نهم مهرماه که بنام روز
بین المللی همبستگی و همدردی با کودکان و نوجوانان فلسطین نام گذاری شده است، 883 پایگاه در سراسر استان آماده جمع آوری کمک های مردم خیر و نوع دوست استان است.
علی الهیاری در جلسه هماهنگی برگزاری روز بین المللی همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی اظهار داشت: طی سه روز و از نهم تا یازدهم مهرماه سال جاری مساجد، مراکز نیکوکاری و پایگاه های کمیته امداد امام خمینی (ره) و بسیج آماده دریافت کمک های مردم نوع دوست و همیشه در صحنه استان فارس هستند.
وی تعداد مساجد فعال را 673 مسجد، مراکز نیکوکاری را 60 مرکز و پایگاه های کمیته امداد و بسیج را 150 پایگاه اعلام کرد و اظهار داشت: مردم استان فارس همیشه در انجام کارهای خیر و نیک از جمله کمک به مردم مظلوم فلسطین پیش قدم بوده و همیشه یک قدم از ما جلوتر هستند.
این مقام مسوول در کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس ادامه داد: نظام اسلامی ما بر اساس وظیفه ذاتی و اعتقادی که برآن حاکم است در همه جای دنیا به یاری مظلومان می شتابد که مردم کشورمان نیز اعتقادات خود را از همین نظام می گیرند. الهیاری افزود: در هر زمانی که به حضور و کمک مردم خیر و نوع دوست کشورمان نیاز است آنها بر اساس اعتقادات دینی و ذاتی خود حضور پیدا می کنند که مردم استان فارس همیشه پیش قدم بوده اند و این استان همیشه جزو سه استان برتر کشور است. وی با بیان اینکه برخی از افراد مغرض به کمک کردن مردم به دیگر مسلمانان در دنیا اعتراض
می کنند و معتقدند که نباید کمکی شود، خاطر نشان کرد: فراخوان و دعوت از طرف ما انجام می شود، اما حضور مردم به اعتقادات آنها بستگی دارد. مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره)
استان فارس به میزان کمک های مردم خیر و نیک اندیش استان در جنگ 50 روزه غزه اشاره کرد و گفت: در جنگ نابرابر رژیم صهیونیستی به غزه، مردم استان فارس 140 میلیون تومان کمک کردند که این کمک ها به دفتر مرکزی کمیته امداد ارسال شد تا به دست مردم مظلوم غزه برسد.
الهیاری ضمن دعوت از مردم خیر، نوع دوست و همیشه در صحنه استان فارس برای کمک به کودکان و نوجوانان فلسطینی، اظهار امیدواری کرد: مردم استان همچون گذشته که در کار خیر پیش قدم بودند حماسه دیگری خلق کنند و کمک های قابل توجه و خوبی را برای این امر به انجام برسانند. لازم به ذکر است دومین جلسه هماهنگی برگزاری روز بین المللی همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطین به میزبانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس و با حضور سازمان ها و دستگاه ها استان از جمله بسیج سازندگی، صدا وسیما، شورای سیاست گذاری ائمه جمعه، دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد برگزار شد.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

tablighat

tablighat